Prodloužený víkend Rakousko Saalbach-Hinterglemm 2023 vše v ceně - 3x SKI, 2x hotel*** s polopenzí - Lyžování v Rakousku

Prodloužený víkend Rakousko Saalbach-Hinterglemm 2023 vše v ceně - 3x SKI, 2x hotel*** s polopenzí

ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
strava: polopenzestrava: polopenze
doprava: autokaremdoprava: autokarem
Cena od 8 490 Kč

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
First Moment, neuvěřitelných 408 km sjezdovek všech úrovní !!! Skicirkus Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Saalfelden / Fieberbrunn, Zell am See, Kitzsteinhorn - Kaprun Vše v ceně - ubytování v hotelu ***, polopenze, pobytová taxa, skipas, doprava autobusem, delegát CK.

SKI ALPIN CARD 3-denní skipas v hodnotě 5.000 Kč JIŽ V CENĚ!

Vše v ceně: ubytování v hotelu ***, pokoje s vlastním sociálním příslušenstvím 4 dny / 2 noci v hotelu s polopenzí, 3 denní skipas SKI ALPIN CARD přes 400 km sjezdovek !!! Skicirkus Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Saalfelden / Fieberbrunn, Zell am See, Kitzsteinhorn - Kaprun. Sjezdové tratě všech úrovní, včetně rozsáhlé freeride arény a několika snowparků i ledovce, vlastní doprava, služby delegáta.

V Pátek odjezd z ČR v nočních hodinách, příjezd do střediska v sobotu ráno, lyžování cca do 16h odjezd na ubytování do hotelu, večeře, relax. V neděli po snídani odjezd na lyžování, po lyžování návrat do hotelu, večeře, relax. V pondělí po snídani odubytování a odjezd na lyžování, po lyžování cesta zpět do ČR.

Velké slevy na děti až do 15 let.Prémiové lyžování a snowboarding v Alpách za dostupnou cenu.

Špičkové rakouské lyžařské středisko v regionu Salcburska na pomezí s Tyrolskem a jedno z nejmodernějších a největších středisek celých Alp i na světě, s téměř nekonečnými sjezdovkami, rozsáhlými, sněhem pokrytými svahy a fascinujícími okolními panoramaty, s vyspělým technickým vybavením a zkušeným odborným personálem.

Začátečníci, rodiny s dětmi i ti nejpokročilejší a nejnáročnější lyžaři si mohou užívat více než 400 kilometrů sjezdovek, od mírných svahů přes široké carvingové tratě až po černé sjezdovky, včetně tratě pro Světový pohár, moderní kabinové a sedačkové lanovky a vleky, přes 70 horských chat s restauracemi, občerstvením a relaxačními zónami u sjezdovek, řadu Snowparků a Freeride parků, osvětlených sjezdovek, SkiMovie měřenou trať s videozáznamem Vašeho sjezdu, měřené a závodní tratě, Funcross a Snow Trails tratě, rozsáhlé udržované běžkařské tratě a mnohem víc.

Nekonečných přes 400 km modrých, červených a černých sjezdových tratí s pečlivě upraveným povrchem i hlubokým prašanem pro freeride a přes 150 km tratí pro běžkaře, pečuje speciální tým téměř 200 zaměstnanců s flotilou přes 80 sněžných rolb a přes 1.000 sněžných děl.

Dárkové poukazy - darujte zimní dovolenou.
Připravili jsme pro Vás jedinečné dárkové poukazy - jednoduše Vám dárkový poukaz zašleme formou e-poukazu v PDF do kterého si vypíšete věnování i termín a můžete si jej vytisknout sami do obálky formátu A5 nebo Vám na vyžádání zašleme vytištěný dárkový poukaz v obálce s individuálním věnováním a termínem dle Vašeho přání.

Možnost relaxace v nedalekých moderních termálech TAUERN SPA.

Slevy

 • slevy dle věkových kategorií - viz ceny

Cena zahrnuje

 • 3 denní skipas SKI ALPIN CARD, celá oblast přes 400 km sjezdovek (zahrnuje střediska Saalbach, Hinterglemm, Leogang, Fieberbrunn, Zell am See, Kaprun Kitzsteinhorn)
 • 2x ubytování hotel***
 • 2x snídaně vč. nápojů
 • 2x teplé večeře
 • doprava autobusem
 • služby delegáta
 • pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • poj. léčebných výloh zimní sporty 47,- Kč/os/den
 • dárkový poukaz plnobarevný s věnováním poštou 99 Kč
 • odjezd z Prahy za 590,- Kč obousměrně
 • osoba v 1-lůžkovém pokoji +1400Kč

Výlety

 • Možnost relaxace v termálech Tauern Spa

Stravování: polopenze

Snídaně a večeře. Snídaně jsou poskytovány formou bufetu včetně nápojů, teplé večeře jsou podávány ve třech chodech, nápoje jsou za příplatek.

Doprava: autokarem

Nástupy po trase: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N.Jičín, Hranice, Lipník n.B., Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Znojmo. Odjezd také z Prahy za 590,- Kč obousměrně (včetně poplatku za zavazadlo navíc - lyže/snowboard). Jiná nástupní místa (po trase a dle počtu osob) jsou možná po dohodě s CK.

Doprava: do místa pobytu a zpět je realizována zájezdovými autobusy (klima, toaleta) s dostatečným zavazadlovým prostorem pro přepravu zavazadel a lyžařského vybavení. Cestujícím je k dispozici minibar s nabídkou teplých i chlazených nápojů v průběhu cesty (o přestávkách) i po dobu pobytu.
V místě pobytu odjíždí autobus od ubytování každý den po snídani do lyžařského střediska (SKI ALPIN CARD, lanovka Schmitten Zell am See (cca 10 min.) / Saalbach (cca 20-25 min) a zpět na ubytování po lyžování kolem 16.hod. dle pokynů delegáta.

Ubytování: hotel ***

Kvalitní hotel*** (10 min. busem od Zell am See, 20-25 min od Saalbachu), ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním příslušenstvím, výborná kuchyně – bufetové snídaně a teplé večeře o třech chodech, možnost individuálního přizpůsobení diety.
Vybavení: wellness (za příplatek), wi-fi zdarma v restauraci i na pokojích, restaurace, bar, společenská místnost, lyžárna.

Program zájezdu

1. den: odjezd z ČR v nočních hodinách, nástupy po trase podle nástupních míst
2. den: v ranních hodinách příjezd do střediska, lyžování, po lyžování (cca kolem 16h) odjezd na hotel, ubytování, večeře, relax
3. den: snídaně, po snídani odjezd na lyžování lyžování, večeře, relax, zábava
4. den: snídaně, ukončení pobytu, lyžování, po lyžování odjezd domů, přejezd přes Rakousko