Lyžování v Rakousku LEDNOVÝ FESTIVAL CEN Dachstein West HOTEL***+ polopenze wellness skipas delegát - Lyžování v Rakousku
Lyžování v Rakousku

Lyžování v Rakousku LEDNOVÝ FESTIVAL CEN Dachstein West HOTEL***+ polopenze wellness skipas delegát

ubytování: hotel ***+ubytování: hotel ***+
strava: polopenzestrava: polopenze
doprava: vlastnídoprava: vlastní
Cena od 6 590 Kč

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
LEDNOVÝ FESTIVAL CEN LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU V RAKOUSKU V DACHSTEIN WEST

Lednové lyžování, vše v ceně už za 6590 Kč: 4 dny / 3 noci hotel***+ s polopenzí, wellness, skipas na celé 3 dny, až 175 km sjezdovek Dachstein West + Freeride arena Krippenstein, zkušený delegát v místě pobytu, pobytové taxy, parkování zdarma!

Výrazné slevy pro děti až do 15 let!

Možnost DOPRAVY AUTOBUSEM ZDARMA bez příplatku po trase z Moravy. Po trase z Prahy za příplatek jen 390 Kč, dle termínů na vyžádání.
Jen cca 5 hodin jízdy autobusem z Brna!

Lyžování v rozsáhlé lyžařské oblasti Dachstein West Krippenstein, která se rozkládá na západních svazích Dachsteinu a impozantního hřebene Salzburských Dolomitů. Dachsten West patří mezi nejlepší Alpská střediska, opětovně hodnocená nejvyšší možnou známkou 5*.

Naleznete zde lyžařské sjezdovky všech stupňů obtížnosti od ideálních tratí pro rodinné lyžování, až po sjezdovky pro náročné lyžaře a snowboarďáky, např. FIS sjezdovku ze Zwieselalmu (Kanonenrohr). V údolí jsou u stanic lanovek cvičné louky pro nejmenší lyžaře.

V Russbachu i Gosau jsou dětské parky s atrakcemi (sněhové dráhy, pohádkové postavy), v Russbachu je možné také celodenní hlídání ve "školce". O útulnou zimní pohodu a spokojenost se postará i 16 různých chat s domácími specialitami a milou obsluhou.

Jaké výhody vám LEDNOVÉ TERMÍNY přinášejí?

SKVĚLOU, BEZKONKURENČNÍ CENU, díky podpoře střediska Dachstein West a hlavních partnerských hotelů Moserwirt, Agathawirt a Goisererhof, které patří k nejlepším hotelovým kapacitám v regionu.

JEŠTĚ LEPŠÍ LYŽOVÁNÍ NA 150 km sjezdových tratí v oblasti Dachstein West, volnější sjezdovky v období lednových termínů, na kterých budete mít ještě víc místa pro sebe.

PŘEDNOSTNÍ UBYTOVÁNÍ v hlavních partnerských hotelech Moserwirt, Agathawirt a Goisererhof, ve kterých oceníte vysokou úroveň pohostinnosti, pěkné ubytování a skvělou gastronomii. V ceně jsou 4 dny a 3 noci pobytu a 3x bohatá SNÍDANĚ - švédské stoly, 3x teplá VEČEŘE - polévka a hlavní jídlo, možnost bezmasého jídla, saláty, dezert. Satelitní televize a wifi zdarma.

RELAXACE V HOTELOVÉM WELLNESS V CENĚ POBYTU, možnost relaxace v proslulých termálních lázních Bad Ischl (do 10 min. jízdy od hotelu), které jsou nejstaršími solnými lázněmi, a ve kterých se zotavovali členové císařské rodiny Habsburků.

VYŽITÍ PRO FREERIDE MANIAKY v Krippenstein Freeride Areně, která je součástí areálu Dachstein West a Vaše skipasy tak platí i v této části areálu.

VŠECHNY NAŠE ZÁJEZDY JSOU BEZ NOČNÍHO PŘEJEZDU PŘED LYŽOVÁNÍM, lyžuje se až po první noci v hotelu se snídaní, od druhého dne.
JEN 360 km z Prahy a 380 km z Brna, cca 4 až 4,5 hodiny jízdy autem!
PARKOVÁNÍ PŘI VLASTNÍ DOPRAVĚ JE NA HOTELOVÉM PARKOVIŠTI PRO NAŠE HOSTY ZDARMA.

Zkušený DELEGÁT v místě pobytu.

Dárkové poukazy - darujte zimní dovolenou.
Připravili jsme pro Vás originální dárkové poukazy, které Vám pošleme formou e-poukazu v PDF do kterého si vepíšete věnování i termín. Poukaz si můžete vytisknout do obálky formátu A5 nebo Vám na vyžádání zašleme vytištěný dárkový poukaz v obálce s individuálním věnováním a termínem dle Vašeho přání.

Lyžování Rakousko – skiopening, cenově výhodné lyžování v týdnu, prodloužený víkend, jarní prázdniny 2019-2020 bez front na upravených 150 až 175 km sjezdovek. Lyžování v Rakousku je zážitek, zábava, aktivní relax i sportovní a adrenalinové vyžití pro Váš životní styl. Užijte si pravou alpskou lyžovačku s partnerem, rodinou, s přáteli …

Slevy

 • Lednové zvýhodnění cen!

Cena zahrnuje

 • 3 denní skipas přes 150 km sjezdovek
 • 3x ubytování hotel***+
 • 3x snídaně vč. nápojů
 • 3x teplé večeře
 • hotelové wellness (dle vybavení hotelu)
 • možnost dopravy autobusem zdarma (na vyžádání, dle termínů)
 • jen cca 5 hodin jízdy autobusem z Brna!
 • zkušený delegát, pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • poj. léčebných výloh zimní sporty 35,- Kč/os/den
 • + případný svoz z Prahy do Brna a zpět 390 Kč při dopravě autobusem
 • Dárkový poukaz plnobarevný s věnováním zaslaný poštou 99 Kč

Výlety

 • Možnost návštěvy termálních lázní Bad Ischl

Stravování: polopenze

Snídaně a večeře, 3x bohatá snídaně - švédské stoly, včetně nápojů, 3x teplá večeře - polévka a hlavní jídlo, možnost bezmasého jídla, salát, dezert, nápoje k večeři jsou za příplatek.

Doprava: vlastní

VLASTNÍ DOPRAVA s možností dopravy AUTOBUSEM ZDARMA!!
Odjezdy autobusu z nástupních míst po trase z Ostravy směr Olomouc a Brno.
Při odjezdu z Prahy se platí příplatek za svoz z Prahy do Brna a zpět 390 Kč/os.
V místě pobytu můžete využít bezplatné skibusy (nástup nedaleko od hotelu - upřesní Vám delegát), které jezdí do střediska a zpět (lanovky Gosau, cca 15 km od hotelu).

Ubytování: hotel ***+

Kvalitní, vysoce hodnocené Hotely Moserwirt, Goisererhof, Agathawirt v Bad Goisern s velmi pěkným ubytováním a vyhlášenou kuchyní, 3x bohatá snídaně - švédské stoly, 3x teplá večeře - polévka a hlavní jídlo, možnost bezmasého jídla, saláty.
Hotelové wellness v ceně - možnost každodenního využití dle provozních hodin, dle vybavení a podmínek hotelu (sauna, relaxační zóna, popř. venkovní ochlazovna, popř. whirlpool).

Program zájezdu

1. den: příjezd do Rakouska, ubytování, večeře.
2. den: snídaně, lyžování, večeře, relax - wellness, zábava
3. den: snídaně, lyžování, večeře, relax - wellness, zábava
4. den: snídaně, ukončení pobytu v hotelu, lyžování, po lyžování odjezd domů, příjezd domů ve večerních hodinách u bližších dojezdových míst (např. jižní Morava, oblast Brna, jižní a střední Čechy, oblast Prahy) nebo v nočních hodinách (Olomouc, Ostrava).
TOPlist