Lyžování Rakousko ledovec Kitzsteinhorn Kaprun 3 dny lyžování VŠE V CENĚ Last moment - Lyžování v Rakousku
Lyžování v Rakousku

Lyžování Rakousko ledovec Kitzsteinhorn Kaprun 3 dny lyžování VŠE V CENĚ Last moment

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Lyžování v Rakousku na ledovci Kaprun.

Dárkové poukazy - darujte zimní dovolenou.
Připravili jsme pro Vás jedinečné dárkové poukazy - jednoduše Vám dárkový poukaz zašleme formou e-poukazu v PDF do kterého si vypíšete věnování i termín a můžete si jej vytisknout sami do obálky formátu A5 nebo Vám na vyžádání zašleme vytištěný dárkový poukaz v obálce s individuálním věnováním a termínem dle Vašeho přání.

Bez nočního přejezdu před lyžováním!

Lyžování na ledovci Kitzsteinhorn za skvělých lyžařských podmínek v Rakousku, navíc za super cenu.
Tak neváhejte!

VŠE V CENĚ - pobyt 3 noci s polopenzí v penzionu, 3 denní skipas na ledovec Kitzsteinhorn Kaprun, autobusová doprava nebo vlastní doprava se slevou a delegát!Lyžování bez front, lyžování na nádherně upravených sjezdovkách všech kategorií v nadmořských výškách kolem 3000 mnm.

Možnost RELAXACE V EXKLUZIVNÍCH TERMÁLECH TAUERN SPA!
http://www.tauernspakaprun.com

Mýtický Kitzsteinhorn, obklopený nejvyššími vrcholy Rakouska. Zažijete zde intenzivní pocit svobody v nadmořské výšce více než 3000 metrů – a to v každém ročním období.

Široké volné ledovcové svahy se sjezdovkami o délce přes 41 km z přírodního sněhu, mnoho možností lyžařských cest pro freeridery, tři snowparky a největší rakouská superpipe pro freestylery, středisko s lanovkami, sedačkami a vleky s kapacitou 33.185 os. za hodinu. Nezapomenutelné zážitky v Gipfelwelt 3000, nádherné momenty ve stylovém ICE CAMP a množství rozmanitých akcí.

Vrcholová stanice Kitzsteinhornu v nadmořské výšce 3 029 metrů s panoramatickou terasou „Top of Salzburg“ je nejvyšším bodem v Salcbursku.

Slevy

 • dle věkových kategorií
 • 300 Kč za vlastní dopravu

Cena zahrnuje

 • 3x ubytování
 • 3x snídaně
 • 3x večeře
 • 3 denní skipas
 • doprava autobusem
 • delegát
 • pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • Dárkový poukaz tištěný plnobarevný s individuálním věnováním zaslaný poštou 49Kč
 • Svoz z Prahy obousměrně 390 Kč
 • Cestovní připojištění - zimní sporty a storno zájezdu - na dotaz v CK

Výlety

 • Termály Tauern Spa (cca 20 Euro na 3 hod.)

Stravování:

Snídaně a večeře. Snídaně jsou poskytovány formou bufetu včetně nápojů, teplé večeře jsou podávány ve třech chodech, nápoje jsou za příplatek.

Doprava:

Nástupy po trase: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N.Jičín, Hranice, Lipník n.B., Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov nebo Znojmo. Odjezd také z Prahy svozem do Brna. Jiná nástupní místa jsou možná po dohodě (podle počtu osob).

Doprava: do místa pobytu a v místě pobytu do lyžařského střediska (cca 20 min. k lanovce na ledovec) a zpět na ubytování je realizována zájezdovými autokary s klimatizací, toaletou, audio - video okruhem a dostatečným zavazadlovým prostorem pro přepravu zavazadel a lyžařského vybavení. Cestujícím je k dispozici minibar s nabídkou teplých i chlazených nápojů v průběhu cesty (o přestávkách) a po dobu pobytu.

Ubytování

Typický rakouský gasthof, cca 15 min. jízdy od Kaprunu a cca 20 min. od lanovky na Kitzsteinhorn, ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním příslušenstvím, výborná kuchyně – bufetové snídaně a teplé večeře o třech chodech, možnost individuálního přizpůsobení diety.
Vybavení: finská sauna, wi-fi zdarma v restauraci i na pokojích, restaurace, bar, společenská místnost, lyžárna, herna (šipky, fotbálek).

Program zájezdu

1. den: odjezd, nástupy po trase přes den, ubytování a večeře
2. den: snídaně, odjezd na ledovec, lyžování, po lyžování odjezd do penzionu, večeře, relax, sauna, zábava.
3. den: snídaně, lyžování, odjezd na penzion, večeře, relaxace, sauna, zábava
4. den: snídaně, ukončení pobytu, odjezd na ledovec, lyžování, odjezd z Rakouska
5. den: příjezdy domů v noci z neděle na pondělí (Brno cca 23.30, Olomouc cca 01:30, Ostrava cca 02:30 hod.)
TOPlist